Vi er AVIA

AVIA består av filmskapere, markedshoder og eksperter på visuell formidling. Vi bistår bedrifter, byråer og det offentlige i å lykkes med sin kommunikasjon. Vår styrke ligger i menneskene, prosessen og vår tverrfaglighet.


Kontakt oss for en hyggelig samtale.

 

E-post: post@aviaprod.no
Tlf: +47 24 02 20 07

Frida Solvang Illustratør/designer i AVIA Produksjon

Frida Solvang

Motion designer og illustratør
frida@aviaprod.no
Tlf: 41928390

Snorre Sjaatil

Head of post production
snorre@aviaprod.no
Tlf: 46764490
Fredrik Hinsch

Fredrik Hinsch

Prosjektleder og filmfotograf
fredrik@aviaprod.no
Tlf: 93012229
Sondre Formo Lindheim

Sondre Formo Lindheim

Prosjektleder og fotograf
sondre@aviaprod.no
Tlf: 41178587
Ingeborg Løvlie

Ingeborg Løvlie

Prosjektleder og fotograf
ingeborg@aviaprod.no
Tlf: 95991078
Ansatt: Lasse Leonhardsen - AVIA Produksjon

Lasse Leonhardsen

Motion designer
lasse@aviaprod.no
Tlf: 41038030
Mathias Tjøtta Odden - Tekstforfatter

Mathias Tjøtta Odden

Regissør og tekstforfatter
mathias@aviaprod.no
Tlf: 93003503

Kjetil Kalis Fredriksen

Sertifisert droneoperatør og fotograf
kjetil@aviaprod.no
Tlf: 99497453
Ansatt: Dag Olav Mandt - AVIA Produksjon

Dag Olav Mandt

Prosjektleder og produsent
dagolav@aviaprod.no
Tlf: 95839318
Lena Kittilsen

Lena Kittilsen

Controller / Økonomi
lena@aviaprod.no
Tlf: 98680828
Jo Christian J. Larsen

Jo Christian J. Larsen

Produsent / Partner
jcjl@aviaprod.no
Tlf: 92296121

Deniz Huseby

Daglig leder
deniz@aviaprod.no
Tlf: 45809102