Vi er AVIA

AVIA består av filmskapere, markedshoder og eksperter på visuell formidling. Vi bistår bedrifter, byråer og det offentlige i å lykkes med sin kommunikasjon. Vår styrke ligger i menneskene, prosessen og vår tverrfaglighet.


Kontakt oss for en hyggelig samtale.

Deniz Huseby

Kreativ leder / Partner
deniz@aviaprod.no
Tlf: 45809102
Jo Christian J. Larsen

Jo Christian J. Larsen

Produsent / Partner
jcjl@aviaprod.no
Tlf: 92296121
Ingeborg Løvlie

Ingeborg Løvlie

Prosjektleder og fotograf
ingeborg@aviaprod.no

Fredrik Hinsch

Fredrik Hinsch

Prosjektleder og filmfotograf
fredrik@aviaprod.no

Frida Solvang Illustratør/designer i AVIA Produksjon

Frida Solvang

Motion designer og illustratør
frida@aviaprod.no

Sondre Formo Lindheim

Sondre Formo Lindheim

Prosjektleder og fotograf
sondre@aviaprod.no
Tlf: 41178587

Snorre Sjaatil

Head of post production
snorre@aviaprod.no

Lena Kittilsen

Lena Kittilsen

Controller / Økonomi
lena@aviaprod.no

Mathias Tjøtta Odden - Tekstforfatter

Mathias Tjøtta Odden

Regissør og tekstforfatter
mathias@aviaprod.no

Kjetil Kalis Fredriksen

Sertifisert droneoperatør og fotograf
kjetil@aviaprod.no